Sancions de Tercera División

Nom Jornada Partit Tipus Equip Nom de la sanció Partits de sanció
Veure FRANCISCO JAVIER APARICIO CARRILLO Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Personal SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Tarjeta roja 4
Veure Alejandro González Morales Jornada 10 CAP CIUDAD DE MURCIA — E.D.M.F. CHURRA Esportista CAP CIUDAD DE MURCIA Tarjeta Roja 1
Veure JUAN LUIS GILBERTE HERNANDEZ Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure ALVARO CORDERO MARTINEZ CORBALAN Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Esportista CLUB DEPORTIVA MINERA Amonestación 0
Veure ANTONIO CALATAYUD LAX Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Personal CLUB OLIMPICO DE TOTANA Tarjeta Roja 1
Veure LUIS VIVANCOS BERNAL Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure JESÚS ROS JÓDAR Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure PABLO SANZ MANAU Jornada 10 CLUB DEPORTIVA MINERA — CLUB OLIMPICO DE TOTANA Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure RODRIGO AGUSTIN GALLEGO BURGOS Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Amonestación 0
Veure GUILLERMO LARA RAMOS Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Amonestación 0
Veure VICTOR JIMENEZ SANCHEZ Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista MULEÑO C.F. Acumulación de amonestaciones 1
Veure FRANCISCO CARRILLO ROSILLO Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Amonestación 0
Veure ENRIQUE SORIANO PEREZ DE LOS COBOS Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista MULEÑO C.F. Amonestación 0
Veure Adrián Almendros Castillo Jornada 10 MULEÑO C.F. — SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Esportista SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA Amonestación 0
Veure TYLER GARY KNOWLES Jornada 10 LORCA FUTBOL CLUB, SAD — EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Esportista EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Acumulación de amonestaciones 1
Veure JUAN RAFAEL CARRALERO COLLADO Jornada 10 LORCA FUTBOL CLUB, SAD — EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Esportista LORCA FUTBOL CLUB, SAD Amonestación 0
Veure DANIEL AYEN BAUTISTA Jornada 10 LORCA FUTBOL CLUB, SAD — EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Esportista LORCA FUTBOL CLUB, SAD Amonestación 0
Veure DAMIAN RAFAEL JIMENEZ ORTEGA Jornada 10 HUERCAL-OVERA C.F — C.D. PLUS ULTRA-MARVIMUNDO Esportista HUERCAL-OVERA C.F Acumulación de amonestaciones 1
Veure Jose Angel Ruiz López Jornada 10 HUERCAL-OVERA C.F — C.D. PLUS ULTRA-MARVIMUNDO Personal C.D. PLUS ULTRA-MARVIMUNDO Amonestación 0
Veure Hamza Agnaou Oulhaj Jornada 10 HUERCAL-OVERA C.F — C.D. PLUS ULTRA-MARVIMUNDO Esportista C.D. PLUS ULTRA-MARVIMUNDO Amonestación 0
Veure PEDRO ALBURQUERQUE CONTRERAS Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Personal MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Tarjeta Roja 2
Veure JOSE MARIA PEREZ GARCIA Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Doble amonestación 1
Veure MIGUEL LOPEZ SABUCO Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Personal MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Tarjeta Roja 1
Veure DANIEL BARBERO ALVAREZ Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure JESUS SANCHEZ REQUENA Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Personal F.C. CARTAGENA SAD "B" Tarjeta Roja 1
Veure ALEJANDRO DOMINGO GOMEZ Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Amonestación 0
Veure SERGIO LEON SOTO Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL AMONESTACION 1
Veure IGNACIO PEREZ LOPEZ Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure EDUARDO MARTINEZ ESCOBEDO Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Amonestación 0
Veure JAVIER AGUSTÍN PEDROSA Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure MOHAMMED MOGHLI CHAHLAL Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Amonestación 0
Veure KILIAN MORANTE PEREZ Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure MIGUEL GUIRAO CANO Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure EDWARD CAMPBELL SUTHERLAND Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Amonestación 0
Veure FRANCISCO CIFUENTES MARTINEZ Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL AMONESTACION 1
Veure JOSE ANTONIO PARADA PRADO Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure Fromsa Mateo LILLO CATALA Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista F.C. CARTAGENA SAD "B" Amonestación 0
Veure JERONIMO ROCAMORA GARCIA Final MAR MENOR CLUB DE FUTBOL — F.C. CARTAGENA SAD "B" Esportista MAR MENOR CLUB DE FUTBOL Amonestación 0
Veure MANUEL GARCIA LOPEZ Jornada 9 EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA — CLUB DEPORTIVA MINERA Esportista CLUB DEPORTIVA MINERA Amonestación 0
Veure JUAN FRANCISCO LOPEZ JIMÉNEZ Jornada 9 EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA — CLUB DEPORTIVA MINERA Esportista EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Acumulación de amonestaciones 1
Veure JOSÉ HERNÁNDEZ MARTÍNEZ Jornada 9 EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA — CLUB DEPORTIVA MINERA Esportista CLUB DEPORTIVA MINERA Amonestación 0
Veure Antonio Nicolás Abenza Jornada 9 EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA — CLUB DEPORTIVA MINERA Esportista CLUB DEPORTIVA MINERA Acumulación de amonestaciones 1
Veure DYLAN ROSSETTO Jornada 9 EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA — CLUB DEPORTIVA MINERA Esportista CLUB DEPORTIVA MINERA Amonestación 0
Veure Martín Cesar Viña Martino Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure JAVIER PEREZ RODRIGUEZ Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista HUERCAL-OVERA C.F Amonestación 0
Veure CHRISTIAN CAYUELA HERNANDEZ Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
Veure TOMAS GINES MARTINEZ BENITEZ Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista HUERCAL-OVERA C.F Amonestación 0
Veure DAMIAN RAFAEL JIMENEZ ORTEGA Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista HUERCAL-OVERA C.F Amonestación 0
Veure ANGEL LOPEZ GONZALEZ Jornada 9 CLUB OLIMPICO DE TOTANA — HUERCAL-OVERA C.F Esportista CLUB OLIMPICO DE TOTANA Amonestación 0
1995 / 1995
Anar a de 40 Mostrar

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.