Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure C.D. PLUS ULTRA GRUPO LUCASC.D. PLUS ULTRA GRUPO LUCAS 1 – 2 CLUB DEPORTIVO BENIEL
Veure CLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORACLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORA 1 – 0 E.D.MUNICIPAL FUTBOL CHURRA E.D.M.F. CHURRA
Veure CENTRO DEPORTES EL ESPARRAGALCENTRO DEPORTES EL ESPARRAGAL 0 – 1 ABARAN C.F.-FIBRANET
Veure E.F. EL RAALE.F. EL RAAL 0 – 1 C.D. VILLA DE FORTUNA-CAMPING FUENTE
Veure CLUB DE FUTBOL SANTOMERACLUB DE FUTBOL SANTOMERA 1 – 2 MULEÑO C.F.
Veure CLUB DEPORTIVO HOYA DEL CAMPOCLUB DEPORTIVO HOYA DEL CAMPO 0 – 1 CLUB DEPORTIVO CIEZA
Veure IND. DE CEUTI. F.C-GAMARIND. DE CEUTI. F.C-GAMAR 1 – 3 C.F. MOLINA SAN MIGUEL
Veure descansa YECLANO DEPORTIVO

Gols

Nom Equip Valor
Veure PEDRO ANTONIO VILLA  LOPEZPEDRO ANTONIO VILLA LOPEZ MULEÑO C.F. 19
Veure Hicham OurkiaHicham Ourkia BALSICAS ATLETICO 16
Veure DIEGO JIMENEZ MOYADIEGO JIMENEZ MOYA CLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORA 16
Veure Michael Olatayo Opeyemi AjayiMichael Olatayo Opeyemi Ajayi E.D.MUNICIPAL FUTBOL CHURRA E.D.M.F. CHURRA 15
Veure ANTONIO FENOLL MANRESAANTONIO FENOLL MANRESA ABARAN C.F.-FIBRANET 15

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure JUAN FRANCISCO ABRIL MARTINEZJUAN FRANCISCO ABRIL MARTINEZ CLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORA 17
Veure Claudio Giuseppe  Esposito  SiverioClaudio Giuseppe Esposito Siverio ALCANTARILLA F.C. 14
Veure ALEJANDRO DOMENE LOPEZALEJANDRO DOMENE LOPEZ YECLANO DEPORTIVO 13
Veure CARLOS PÉREZ MARINCARLOS PÉREZ MARIN CLUB DEPORTIVO JUVENIA 13
Veure JOSE CARRILLO PARRAGAJOSE CARRILLO PARRAGA CENTRO DEPORTES EL ESPARRAGAL 12

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure Raul Herrero GarcíaRaul Herrero García E.F. EL RAAL 4
Veure francisco romero  ruizfrancisco romero ruiz ALCANTARILLA F.C. 4
Veure JOSE ANGEL MECHA NICOLÁSJOSE ANGEL MECHA NICOLÁS CLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORA 3
Veure Fernando Naranjo GarridoFernando Naranjo Garrido SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA A 3
Veure ALEJANDRO MIGUEL VERA CARRILLOALEJANDRO MIGUEL VERA CARRILLO IND. DE CEUTI. F.C-GAMAR 3

Gols pròpia porta

Nom Equip Valor
Veure JUAN FRANCISCO GARCIA LÓPEZJUAN FRANCISCO GARCIA LÓPEZ MAR MENOR FÚTBOL CLUB 2
Veure JESUS ALACID GOMEZJESUS ALACID GOMEZ MULEÑO C.F. 1
Veure Daniel Espinosa SáezDaniel Espinosa Sáez ATLETICO PINATARENSE 1
Veure Sebastian Martínez KerruishSebastian Martínez Kerruish ATLETICO PINATARENSE 1
Veure JORGE GIL SANCHEZJORGE GIL SANCHEZ YECLANO DEPORTIVO 1

Substitucions

Nom Equip Valor
Veure Francisco Javier  Robles  RullFrancisco Javier Robles Rull BALSICAS ATLETICO 21
Veure Julián Garre LechugaJulián Garre Lechuga MONTECASILLAS FUTBOL CLUB 18
Veure Álvaro Esquinas HerreraÁlvaro Esquinas Herrera ALCANTARILLA F.C. 17
Veure CARMELO ENRIQUE  DIAZ  GARCIA CARMELO ENRIQUE DIAZ GARCIA E.D.MUNICIPAL FUTBOL CHURRA E.D.M.F. CHURRA 17
Veure Alvaro Moyano GálvezAlvaro Moyano Gálvez CLUB ATLETICO CABEZO DE TORRES 16

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.

Sponsor técnico

Alianzas

Colaboradores