Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CLUB DEPORTIVO BENIELCLUB DEPORTIVO BENIEL Dis, 27/11/2021 15:30 GMT CRISTIAN PORTUGUÉS - PORTU C.D. VILLA DE FORTUNA-CAMPING FUENTE
Veure IND. DE CEUTI. F.C-GAMARIND. DE CEUTI. F.C-GAMAR Dis, 27/11/2021 15:30 GMT POLID. MPAL. JOSE ANTONIO CAMACHO CLUB CEHEGIN DEPORTIVO-SEGUROS ROCAMORA
Veure YECLANO DEPORTIVOYECLANO DEPORTIVO Dis, 27/11/2021 17:05 GMT POLIDEPORTIVO MPAL."JUAN PALAO AZORIN" LAS POZAS C.F. MOLINA SAN MIGUEL
Veure C.D. PLUS ULTRA GRUPO LUCASC.D. PLUS ULTRA GRUPO LUCAS Diu, 28/11/2021 11:00 GMT CAMPO MPAL. DE LLANO DE BRUJAS MULEÑO C.F.
Veure CLUB DE FUTBOL SANTOMERACLUB DE FUTBOL SANTOMERA Diu, 28/11/2021 15:00 GMT CAMPO MPAL. "EL LIMONAR" CENTRO DEPORTES EL ESPARRAGAL
Veure E.F. EL RAALE.F. EL RAAL Diu, 28/11/2021 15:00 GMT POLIDEPORTIVO MPAL. DE EL RAAL E.D.MUNICIPAL FUTBOL CHURRA E.D.M.F. CHURRA
Veure CLUB DEPORTIVO HOYA DEL CAMPOCLUB DEPORTIVO HOYA DEL CAMPO Diu, 28/11/2021 15:15 GMT MPAL. LAS COLONIAS ABARAN C.F.-FIBRANET
Veure CLUB DEPORTIVO CIEZACLUB DEPORTIVO CIEZA descansa

Gols

Nom Equip Valor
Veure N'fansoumane Doumbouya DiabyN'fansoumane Doumbouya Diaby AGUILAS F.C. 8
Veure Hicham OurkiaHicham Ourkia BALSICAS ATLETICO 7
Veure Ismael Sanchez BuenoIsmael Sanchez Bueno MAR MENOR FÚTBOL CLUB 6
Veure Sergio Alcaraz CamposSergio Alcaraz Campos MULEÑO C.F. 6
Veure MOUSSA ISMAEL YANN TREVOR SIDIBEMOUSSA ISMAEL YANN TREVOR SIDIBE C.D. PLUS ULTRA GRUPO LUCAS 6

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure CARLOS PÉREZ MARINCARLOS PÉREZ MARIN CLUB DEPORTIVO JUVENIA 8
Veure MANUEL  NUÑEZ  NICOLAS MANUEL NUÑEZ NICOLAS LORCA FUTBOL CLUB, SAD 7
Veure JUAN LUIS GILBERTE  HERNANDEZJUAN LUIS GILBERTE HERNANDEZ CLUB OLIMPICO DE TOTANA 7
Veure JUAN ANTONIO LÓPEZ MUÑOZJUAN ANTONIO LÓPEZ MUÑOZ CLUB DE FUTBOL SANTOMERA 6
Veure Víctor Valero GutiérrezVíctor Valero Gutiérrez MULEÑO C.F. 6

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure Antonio Ruiz PanalesAntonio Ruiz Panales E.D.MUNICIPAL FUTBOL CHURRA E.D.M.F. CHURRA 2
Veure ANTONIO  PAGAN RODRIGOANTONIO PAGAN RODRIGO CLUB DEPORTIVO JUVENIA 2
Veure SOLOMON TEIKOSOLOMON TEIKO IND. DE CEUTI. F.C-GAMAR 2
Veure JESUS PALAZON AMORJESUS PALAZON AMOR MULEÑO C.F. 2
Veure SAMUEL JIMENEZ MUÑOZSAMUEL JIMENEZ MUÑOZ CLUB DE FUTBOL SANTOMERA 2

Gols pròpia porta

Nom Equip Valor
Veure Nazar  BabyakNazar Babyak MONTECASILLAS FUTBOL CLUB 1
Veure ANTONIO FENOLL MANRESAANTONIO FENOLL MANRESA ABARAN C.F.-FIBRANET 1
Veure ANTONIO MORENO IBARRAANTONIO MORENO IBARRA LORCA FUTBOL CLUB, SAD 1
Veure Carlos Barrachina LidonCarlos Barrachina Lidon BALSICAS ATLETICO 1
Veure JESUS ALACID GOMEZJESUS ALACID GOMEZ MULEÑO C.F. 1

Substitucions

Nom Equip Valor
Veure Francisco Javier  Robles  RullFrancisco Javier Robles Rull BALSICAS ATLETICO 9
Veure ÁLVARO MARTINEZ CARRILLOÁLVARO MARTINEZ CARRILLO CLUB DEPORTIVO HOYA DEL CAMPO 9
Veure mahmoud  zidouh maalmimahmoud zidouh maalmi SOCIEDAD FOMENTO Y CULTURA MINERVA A 8
Veure ALBERTO PUCHE GARCIAALBERTO PUCHE GARCIA MAR MENOR FÚTBOL CLUB 8
Veure Julián Garre LechugaJulián Garre Lechuga MONTECASILLAS FUTBOL CLUB 8

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.