Sancions de Tercera RFEF

Nom Jornada Partit Tipus Equip Nom de la sanció Partits de sanció
Veure JUAN CARLOS RODRIGUEZ BELENCOSO Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure JAVIER GONZALEZ MORA Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Acumulación de amonestaciones 1
Veure VICTOR TOMAS GONZALEZ PEREZ Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure JUAN DE DIOS MARTINEZ MEJIAS Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure José Manuel Montesinos Romero Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure RUBEN PRIMO IZNARDO Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure JOSE ANTONIO BELMONTE FEREZ Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Tarjeta Roja 2
Veure ALEJANDRO BRIEGA DE LA CRUZ Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure RAMIRO AGUSTIN PASOTTI Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure ANDRES FRESNEDA MARTINEZ Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure DAVID VALDEOLIVAS ESCAVY Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure Jose Francisco Plazas Fernandez Final CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Tarjeta Roja 4
Veure JUAN DE DIOS MARTINEZ MEJIAS Final FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure JAVIER GONZALEZ MORA Final FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO AMONESTACION 0
Veure JAVIER VERA LOPEZ Final FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA AMONESTACION 0
Veure MOHAMED FERIANI QAMCH Final FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure Jose Francisco Plazas Fernandez Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure TOUALY JEAN MARCO DIE Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Doble amonestación 1
Veure GABRIEL LOPEZ OVIEDO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure JOSE LUIS CREMADES SANCHEZ Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Personal CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure GABRIEL JESUS RAMOS ACEVEDO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure FRANCISCO RUIZ LOPEZ Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Personal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure JUAN JOSE GRACIA IZQUIERDO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure MICKAEL ZIARD ALAIN GAFFOOR Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Tarjeta Roja 4
Veure ALBERTO RODRIGUEZ SANCHEZ Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure HECTOR PIZANA PASCUAL Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure MARCO ANTONIO FARISATO FERRO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure Luis Emilio Iglesias Gonzalez Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure SERGIO JIMENEZ GARCIA Semifinal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — RACING MURCIA C.F. Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure JOSE MARCOS HEREDIA CEGARRA Semifinal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — RACING MURCIA C.F. Personal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure ALEJO NAHUEL LEDESMA Semifinal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — RACING MURCIA C.F. Esportista RACING MURCIA C.F. AMONESTACION 0
Veure JAVIER GONZALEZ MORA Semifinal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — RACING MURCIA C.F. Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure ANTONIO JAVIER ROSA ILLAN Semifinal FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO — RACING MURCIA C.F. Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure JUAN JOSE GRACIA IZQUIERDO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure GABRIEL LOPEZ OVIEDO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure LEOMAR JOSE PINTO BLANCO Semifinal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA — CLUB ATLETICO PULPILEÑO Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure ESTEBAN LOPEZ MORENO Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure JAVIER VERA LOPEZ Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure MODESTO JOSE ALONSO CAPARROS Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Personal CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure Andrés Egea Guerrero Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Personal CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure MARIO AZNAR GIMENEZ Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure ANDRES FRESNEDA MARTINEZ Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure AIRAM BENITO VIERA Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure JOSE LUIS ACCIARI Semifinal CLUB ATLETICO PULPILEÑO — CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Personal CLUB DE FUTBOL LORCA DEPORTIVA Amonestación 0
Veure RAÚL CAMPUZANO LÓPEZ Semifinal RACING MURCIA C.F. — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Personal RACING MURCIA C.F. Amonestación 0
Veure José Manuel Montesinos Romero Semifinal RACING MURCIA C.F. — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Amonestación 0
Veure EMILIO JOSE ROMERO BELLUGA Semifinal RACING MURCIA C.F. — FUTBOL CLUB LA UNION ATLETICO Esportista RACING MURCIA C.F. Amonestación 0
Veure ADRIAN GONZALEZ SANABRIA Jornada 30 CLUB ATLETICO PULPILEÑO — EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
Veure MICKAEL ZIARD ALAIN GAFFOOR Jornada 30 CLUB ATLETICO PULPILEÑO — EL PALMAR C.F.- ESTRELLA GRANA Esportista CLUB ATLETICO PULPILEÑO Amonestación 0
1535 / 1535
Anar a de 31 Mostrar

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Banner de sponsor Audi FFRM

Sponsor técnico

Alianzas

Colaboradores